Biuro prasowe

2017-04-14

Już jest! Wystartował Klub Rossmann

Klienci pytali nas: kiedy uruchomimy program zniżek dla stałych klientów? Ponieważ są dla nas najważniejsi i słuchamy ich wskazówek - 10 kwietnia ruszył Klub Rossmann. O tym jak bardzo był wyczekiwany świadczy fakt, że kilkadziesiąt godzin po wydaniu, aplikacja stała się najczęściej instalowaną spośród wszystkich w całej Polsce.

Aplikacja Rossmann PL (umożliwia przystąpienie do Klubu Rossmann) weszła na pierwsze miejsce w zestawieniach dwóch najpopularniejszych platform: App Store i Google Play. Skąd taki sukces już na samym początku? Rossmann przygotował dla klubowiczów atrakcyjne zniżki, oferty skrojone pod konkretnych klientów. Aplikacja jest funkcjonalna, prosta w obsłudze a instalacja zajmuje kilka chwil.

Jakie korzyści daje obecność w Klubie Rossmann?

Oszczędzanie na zakupach - Klienci zdobywają rabaty i regularnie otrzymują oferty dopasowane do ich potrzeb. W zakładce „Dla Ciebie” czeka na nich to, co specjalnie przygotowaliśmy.

20% rabatu na wydruk zdjęć - Drukując zdjęcia w naszych drogeriach, klubowicze zapłacą za nie o 20% mniej.

Wsparcie organizacji dobroczynnych - Okazując aplikację przy kasie podczas zakupów w drogeriach Rossmann, wspiera się lokalne organizacje charytatywne.

Dodatkowe rabaty w programie Rossnę! - Będąc w programie Rossnę!, zyskuje się więcej po przystąpieniu do Klubu Rossmann. Rejestrując się w Klubie, przy użyciu danych z programu Rossnę!, klienci zachowują swój dotychczasowy rabat lub możliwość jego zwiększenia z 3% do 10%.

Aplikacja umożliwia: lokalizowanie drogerii Rossmann w najbliższej okolicy, zakupy online, a także daje dostęp do porad i inspiracji dopasowanych do potrzeb klientów.

Więcej o Klubie na stronie: www.rossmann.pl/klub, a także w majowym wydaniu miesięcznika Skarb.

powrót

Kontakt dla mediów

Agata Nowakowska

Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o.
Rzecznik_Prasowy@rossmann.com.pl
+48 691 521 009

Biuro Prasowe

Biuro_Prasowe@rossmann.com.pl
Rossmann SDP Sp. z o.o.
św. Teresy 109, 91-222 Łódź
tel: +48 42 61 39 113
fax: +48 42 61 39 108
http://www.rossmann.pl